Європейська комісія ініціює введення санкцій проти країн – членів ЄС за недостатнє виконання 4 директиви AMLD

Головна / Новини / Європейська комісія ініціює введення санкцій проти країн – членів ЄС за недостатнє виконання 4 директиви AMLD

Європейська комісія ініціювала судовий розгляд справи щодо введення фінансових санкцій проти Австрії, Бельгії та Нідерландів через те, що вони повністю не імплементували в своє національне законодавство 4-ту Директиву ЄС з боротьбі проти відмивання грошей (4AMLD).

Вивчивши заявлені заходи кожної з цих країн, Комісія дійшла висновку, що вони недотатні для виконання фундаментальних аспектів системи боротьби з відмиванням грошей. Зокрема, Австрія звинувачується в недотриманні вимог, щодо ставок та азартних ігор, згідно з Директивою, оператори азартних ігор зобов’язані проводити оцінку ризиків для захисту гравців з метою запобігання відмиванню грошей та розвитку злочинності.

Бельгія, на думку Єврокомісії, не проводить належний обмін інформацією з національними підрозділами фінансової розвідки інших держав-членів, а Нідерланди не до кінця впровадили заходи з передачі та зберігання інформації про бенефіціарів-власників юридичних осіб.

У зв’язку з цим Комісія просить Європейський Суд затвердити фінансові санкції проти всіх трьох країн. Крім того, як повідомляється в прес-релізі Європейської комісії, аналогічні справи вже ініційовані проти 8 інших держав-членів ЄС.

Замовити дзвінок