Структура ICG

Головна / Про компанію  / Структура ICG

International Consulting Group – це група компаній, яка має на меті зробити Ваш бізнес прибутковішим і ефективнішим.

До групи входять шість автономних підрозділів:
ICG-incorporation, ICG-conference, ICG-consulting, ICG-translation, ICG-account, ICG-investment.

Автономний підрозділ групи ICG, спеціалізується на відкритті та обслуговуванні нерезидентних і низькоподаткових компаній у всьому світі. За допомогою ICG-incorporation Ви зможете правильно обрати юрисдикції для роботи.

Автономний підрозділ компанії, що займається організацією та проведенням семінарів на бізнес-тематику. Підрозділ було створено після тривалої партнерської співпраці з однією з провідних тренінгових фірм в Україні.

Автономний підрозділ групи ICG, що надає юридичні висновки з податкових питань, структуризації бізнесу в холдингові структури, оптимізації діяльності підприємств-нерезидентів.

Автономний підрозділ групи ICG, спеціалізується на перекладах текстів за напрямками: податки, банківська діяльність, юриспруденція, фінанси, економіка, ділова документація і кореспонденція.

Підрозділ групи ICG, що надає послуги з відкриття рахунків в іноземних банках, а також бухгалтерську підтримку при обслуговуванні нерезидентних структур. Допомога при здачі звітності в нерезидентних і низькоподаткових юрисдикціях.

Розділ компанії, який спеціалізується на розробці рішень вигідного інвестування з України і в Україну. Розробка і обслуговування рішень по залученню фінансування, отримання позики.

Замовити дзвінок