Податкова звітність

Головна / Наші послуги  / Податкова звітність

Компанія ICG-Lawyers допоможе підготувати звітність для компанії-нерезидента.

В наш час, коли по всьому світу створюються реєстри бенефіциарів і йде боротьба за прозорість бізнесу, навіть компанії з офшорних юрисдикцій повинні дбати про фінансову звітність. Вчасно і правильно підготовлений звіт допоможе уникнути штрафів і необов’язкових проблем при роботі з нерезидентським бізнесом.

Податкова звітність для всіх – питання часу

До недавнього часу вести звітність повинні були лише компанії в низькоподаткових юрисдикціях (оншори). Але Організація Економічного Співробітництва та Розвитку змінила «правила гри» і тепер звіти мають вести майже всі класичні офшори – Беліз, БВО, Сейшели і т.п. Судячи з темпів, які набрала деоффшоризація, незабаром звітність стане звичайним вимогою для будь-якої компанії – будь то офшор або оншор.

Крім того, підготовлена ​​звітність є джерелом інформації про бізнес не лише для податківців, але я для власника! Тому є помилкою ставитись до податкової звітності для офшорів як до «повинності». Якщо вести її правильно, процес не буде надто обтяжливим, навпаки, з практичної точки зору ведення звітності для офшору корисно.

По-перше, багато підприємців, не чекаючи «рекомендацій» ОЕСР, вже ведуть свого роду звітність – зберігають документи, що підтверджують здійснення операцій і платежів. Завдяки такій організації роботи, у них завжди є що «відповісти» на уточнюючі питання податкових органів і підтвердити реальність ведення діяльності.

По-друге, наявність звітності в офшорної компанії підвищує шанси на відкриття рахунку в банку (в деяких установах – це обов’язкова умова). Маючи добре складені бухгалтерські документи – набагато легше пройти процедури Due Diligence і KYC.

По-третє, фінансова звітність – найкращий доказ, що компанія не займається ухиленням від податків або іншою незаконною діяльністю.

Як ми можемо допомогти зі звітністю?

Компанія ICG-Lawyers надає допомогу у веденні обліку і підготовці пакету звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності IFRS як для українських компаній, так і для нерезидентів.

Наші послуги:

  • Консультування з питань МСФЗ;
  • Допомога у веденні бухгалтерського обліку та підготовці звітності відповідно до МСФЗ;
  • Консультації з оподаткування та підготовці податкової звітності;
  • Аудиторські послуги в країнах ЄС – Кіпр, Великобританія; країнах Азії – Сінгапур, Гонконг.

Чому вигідно працювати з ICG-Lawyers?

Наші фахівці мають хорошу підготовку і стежать за змінами в законодавстві юрисдикцій. Наші клієнти завчасно отримують повідомлення про терміни подачі звітності та загрозу санкцій.

Замовити дзвінок