Нерухомість за кордоном

Головна / Наші послуги  / Нерухомість за кордоном

Вам потрібна квартира або будинок на березі моря для літнього відпочинку? Можливо ви хочете інвестувати в нерухомість за кордоном і отримувати пасивний дохід? З цих питань можете звертатися до нас, команда ICG-Lawyers допоможе обрати нерухомість за кордоном!

Наша компанія працює на ринку міжнародного бізнесу вже 10 років, за цей час у нас накопичилося чимало контактів фахівців в різних сферах діяльності. У XXI столітті потрібні зв’язки – це справжнє багатство і ми хочемо їм з вами поділитися.

ВАЖЛИВО: звертаючись до нас за допомогою, ви не платите більше, аніж звернулися б безпосередньо до продавця, ми не беремо комісію з клієнтів за наші послуги з підбору нерухомості.

Працюємо з кращими

ICG співпрацює з великими будівельними компаніями і ріелторами, перш ніж рекомендувати їх послуги будь-кому, ми самі переконуємося в їх надійності. Для цього у нас є кілька критеріїв:

Історія компанії. Щоб працювати з нами, у забудовника/ріелтора має бути кейс з кількома десятками реалізованих проектів;

Репутація компанії. Ми шукаємо будь-яку інформацію про потенційного партнера у всесвітній мережі і різних реєстрах;

Розмір компанії. Ми керуємося принципом «чим більша компанія, тим вона стійкіша»;

Досвід роботи з клієнтами-нерезидентами. Ми рекомендуємо тільки ті компанії, які вміють працювати з іноземцями, знають юридичні тонкощі оформлення нерухомості на клієнтів такого типу;

Амбіції: ми вивчаємо проекти забудовника – як минулі, так і майбутні. Якщо компанія має амбітні цілі, значить, вона планує залишатися на ринку якнайдовше.

Географія нерухомості

Наразі ми пропонуємо допомогу в підборі нерухомості на Кіпрі, в Грузії, Великобританії, Австрії, Франції, Монако.

Якщо ви хочете дізнатися більше про нерухомість за кордоном – дзвоніть нам за телефоном +38 044 229 40 40 або пишіть на е-мейл seminar@i-c-g.com.ua.

Замовити дзвінок