Великобританія додала Мальту до списку юрисдикцій з високим ризиком відмивання грошей

Головна / Новини / Великобританія додала Мальту до списку юрисдикцій з високим ризиком відмивання грошей

Мальта включена до британського списку країн з високим ризиком відмивання грошей і фінансування тероризму, в результаті чого юридичні та фізичні особи на Мальті зіткнуться з більш жорсткими процедурами комплексної перевірки.

Казначейство Великої Британії повідомило, що правила вимагають більш ретельної перевірки клієнтів в країнах з високим рівнем ризику відмивання коштів. Британські компанії тепер повинні застосовувати посилені заходи належної обачності (Due Diligence) та посилити моніторинг ділових відносин з компаніями та фізичними особами на Мальті. Цей список Великобританії повторює аналогічні списки Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF).

Не так давно з британського списку «високоризикових країн» була виключена Гана, але одночасно до нього включили Мальту, Гаїті, Філіппіни і Південний Судан. Зокрема Мальта потрапила до нього після того, як юрисдикція була включена до «Сірого списку» FATF.

Наразі список «ризикових юрисдикцій» за версією Великої Британії виглядає так: Албанія, Барбадос, Ботсвана, Буркіна-Фасо, Камбоджа, Кайманові острови, Північна Корея, Іран, Ямайка, Маврикій, Марокко, М’янма, Нікарагуа, Пакистан, Панама , Сенегал, Сирія, Уганда, Ємен і Зімбабве

Замовити дзвінок