Люксемург створює реєстр трастів

Головна / Новини / Люксемург створює реєстр трастів

Парламент герцогства Люксембург одноголосно проголосував за створення реєстру трастів, причому в реєстр потрібно буде вносити інформацію про всіх учасників таких структур. Як повідомляють в прес-службі парламенту – цей крок спрямований на втілення положень 5-ї директиви ЄС по боротьбі з відмиванням грошей, яка була прийнята ще в 2018 році. Таким кроком Люксембург має намір зміцнити свою репутацію, як надійного фінансового центру.

Згідно законодавчих змін, трасти тепер зобов’язані з’ясувати інформацію про всі сторони, що беруть участь в цих структурах, включаючи засновника, протектора і бенефіціара. За невнесення інформації або за внесення недостовірної – передбачений штраф в розмірі 1,25 мільйонів євро.

На відміну від реєстру бенефіціарів компаній, реєстр трастів буде закритим, доступ до даних можна буде отримати тільки після подачі запиту до компетентних органів.

Разом з тим, закон передбачає випадки, в яких траст може бути звільнений від обов’язку подавати інформацію до реєстру.Це можливо в тому випадку, коли його бенефіціари можуть стати жертвою шахрайства, викрадення, шантажу, вимагання, переслідування, насильства або залякування, або якщо бенефіціарним власником є ​​неповнолітня або недієздатна особа.

Очікується, що реєстр запрацює до початку березня 2021 року.

Замовити дзвінок