Доступ до коштів на картах Payoneer відновиться протягом 24 годин – прес-служба компанії

Головна / Новини / Доступ до коштів на картах Payoneer відновиться протягом 24 годин – прес-служба компанії

Наприкінці минулого тижня користувачі карт Payoneer втратили доступ до своїх коштів. Як виявилося, картки Payoneer випускала британська компанія Wirecard Card Solutions, а її діяльність заморозив британський регулятор Financial Conduct Authority (FCA).
З 30 червня, за заявою FCA, кошти на картах Wirecard знову повинні бути доступні для користувачів. За даними Payoneer, використовувати карти можна буде протягом 24 годин, а виводити гроші на банківський рахунок – з 6 липня 2020 року.

Як повідомили в прес-службі регулятора, «29 червня 2020 року FCA надала Wirecard письмовий дозвіл на відновлення роботи з електронними грошима і функціонування платіжних сервісів. Ми продовжуємо ретельно моніторити діяльність компанії … Проте це не повинно впливати на сервіси, які Wirecard надає користувачам. Це означає, що користувачі зможуть використовувати свої карти зараз або в найближчий час », – йдеться в заяві FCA.
За даними FCA, в чинними залишаються вимоги для Wirecard щодо того, де компанія зберігатиме гроші клієнтів, а також обмеження щодо трансферу її власних активів. Користувачів це стосуватися не повинно.

Що кажуть в Payoneer?

Згідно останньої заяви компанії, оскільки FCA зняла блокування з карт, користувачі зможуть отримати доступ до грошей протягом найближчих 24 годин. Як пояснюють в Payoneer, така затримка пов’язана з тим, що компанія працює з Wirecard і MasterCard над зняттям деяких технічних обмежень. За заявою Payoneer,
Користувачі зможуть знімати кошти з карт з банкоматів, або ж витрачати їх онлайн. «FCA запевнила нас, що подальших проблем бути не повинно», – заявляють в компанії.

У компанії обіцяють, що з 6 липня користувачі зможуть знову виводити кошти в місцеві банки, а також користуватися функціями Make a Payment і Manage Currencies. До цієї дати Payoneer скасує комісію за зняття грошей через банкомати.

Всі майбутні платежі будуть надходити на поточний баланс Payoneer, а не на карту. Навіть з огляду на заяву FCA про те, що проблем з картами Wirecard бути не повинно, Payoneer незабаром запропонує користувачам нового емітента банківських карт.

Замовити дзвінок