анама створить реєстр бенефіціарі

Головна / Новини / анама створить реєстр бенефіціарі

Панама найближчим часом створить власний реєстр бенефіціарів, а всі місцеві компанії будуть зобов’язані подавати до нього інформацію і постійно її оновлювати.

Які дані потрібно буде вносити до реєстру?

На сьогодні закон ще не ухвалено остаточно, але після його вступу в силу у компаній буде 30 робочих днів, щоб внести дані про бенефіціарів. «Бенефіціарні звіти» будуть включати таку інформацію про бенефіціарів, як ім’я, прізвище, ідентифікаційний номер, дату народження, національність, адресу і дату призначення бенефіціара.

Хто може вважатися бенефіціаром?

Згідно з панамським законодавстом, бенефіціаром вважається особа, що володіє, контролює і управляє бізнесом прямо або опосередковано, а також приватні особи-вигодонабувачі.

Що буде, якщо не подавати інформацію до реєстру?

До тих, хто не подасть інформацію до реєстру протягом 30 днів після набуття чинності закону, будуть застосовуватися штрафні санкції в розмірі від 1000 до 5000 доларів США. За прострочення платежів і строку подачі буде нараховуватись пеня 10% за кожен день затримки. Якщо дані не будуть надані, робота компанії буде припинена. Якщо інформація про бенефіціарів не буде подана протягом 2-х років, компанія буде видалена з реєстру компаній.


Хто буде мати доступ до реєстру?

Всі дані про бенефіціарів будуть конфіденційні, а за несанкціонований доступ до закритого реєстру передбачено штраф в розмірі 500 000 доларів США. За розкриття інформації про бенефіціарів передбачено штраф в розмірі 200 000 доларів США.

Замовити дзвінок