Європейська комісія до кінця року представить нові ініціативи щодо боротьби з ухиленнями від сплати податків

Головна / Новини / Європейська комісія до кінця року представить нові ініціативи щодо боротьби з ухиленнями від сплати податків

Європейська комісія представить до кінця року нові законодавчі пропозиції щодо боротьби з ухиленням від сплати податків, заявив 6 жовтня податковий комісар ЄС Паоло Джентілоні, передає Reuters.

Податкова дискусія на пленарному засіданні парламенту ЄС була додана до порядку денного після повідомлень на цьому тижні про великий витік податкових даних.

Паоло Джентілоні повідомив, що Комісія продовжить боротьбу з ухиленням від сплати податків і запропонує нові правила для розширення обсягу інформації, якою необхідно автоматично обмінюватися між національними податковими органами.

Він також сказав, що до кінця року Комісія представить пропозиції «по боротьбі з неправомірним використанням підставних компаній в податкових цілях». Він не став детально розповідати про цю пропозицію, яке вже давно включено в попередній порядок денний Комісії, публікація намічена на 22 грудня.

Паоло Джентілоні також додав, що виконавча влада ЄС запропонує нові правила «публікації ефективних податкових ставок, що сплачуються деякими транснаціональними корпораціями».

Замовити дзвінок