У Нідерландах представили законопроект про публічні реєстри бенефіціарів трастів

Головна / Новини / У Нідерландах представили законопроект про публічні реєстри бенефіціарів трастів

Уряд Нідерландів представив законопроект, яким передбачається створення публічного реєстру бенефіціарів трастів і подібних структур.
Згідно з проектом, голландські трасти та керуючі взаємними фондами будуть зобов’язані надати інформацію про бенефіціарів до нідерландської Торгової Палати, на яку покладено функції адміністратора реєстру.
Ці вимоги стосуються і деяких трасті, і керуючих за межами ЄС, наприклад, у разі якщо траст володіє голландською нерухомістю. Це зобов’язання відноситься до бухгалтерів, юристів, нотаріусів, податкових консультантів і фінансових інститутів, таких, як банки. Трасти не зобов’язані реєструватися в Нідерландах, якщо траст і бенефіціар зареєстровані в іншій країні ЄС.
Засновники, трасті, протектори, бенефіціари та потенційні бенефіціари повинні бути зареєстровані як бенефіціарні власники, так само як і інші особи, які мають можливість контролювати траст. Законопроект не встановлює мінімального порогу володіння або контролю.
Остаточна версія законопроекту, імовірно, потрапить в Парламент у другій половині 2021 року. Після затвердження законопроекту, трасти матимуть три місяці для подачі інформації до реєстру.

Замовити дзвінок