Швейцарія в рамках автоматичного обміну направила інформацію по більш ніж 3 мільйонам рахунків

Головна / Новини / Швейцарія в рамках автоматичного обміну направила інформацію по більш ніж 3 мільйонам рахунків

Федеральна податкова адміністрація Швейцарії в 2019 році обмінялася інформацією про фінансові рахунках іноземних резидентів із 75 країнами. Про це повідомили в прес-службі відомства. Обмін відбувся в рамках автоматичного обміну інформацією по фінансовим рахункам в податкових цілях (AEOI) і торкнувся понад 3 млн рахунків.

Для Швейцарії це вже другий за ліком обмін інформацією. З 63-ма країнами обмін відбувся на взаємній основі, в інших випадках (12 країн) – Швейцарія отримала інформацію по фінансовим рахункам своїх податкових резидентів, але не надала подібну інформацію партнерам. Причин цьому дві:

або країни не відповідали міжнародним вимогам щодо конфіденційності та безпеки даних (Беліз, Болгарія, Коста-Ріка, Кюрасао, Монтсеррат, Румунія, Сент-Вінсент і Гренадіни, Кіпр);

або країни з яких-небудь причин самі не висловили бажання отримувати інформацію від Швейцарії (Бермудські острови, Британські Віргінські острови, Кайманові острови, Острови Теркс і Кайкос).

Як повідомляють в податковій адміністрації, інформацію для автоматичного обміну в Швейцарії вже надають близько 7,5 тисячі фінансових установ (банки, трасти, страхові організації та ін.). У даних, які швейцарці передають партнерам з обміну міститься така інформація про нерезидентів: прізвище та ім’я, адреса, держава проживання та ідентифікаційний номер платника податків, а також інформація, що стосується звіту фінансової установи, щодо залишку на рахунку і доходу від капіталу.

Замовити дзвінок