Рада Європи згодна відстрочити ПДВ-податок для цифрових компаній і терміни подачі звітів з автоматичного обміну

Головна / Новини / Рада Європи згодна відстрочити ПДВ-податок для цифрових компаній і терміни подачі звітів з автоматичного обміну

Для подолання економічних наслідків пандемії COVID-19, ЄС надасть більше часу для дотримання правил транскордонної інформаційної звітності та автоматичного обміну, а також відтермінує впровадження ПДВ для компаній електронної торгівлі. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі Ради Європи.

Зокрема, була прийнята поправка до Директиви про адміністративне співробітництво в галузі оподаткування (DAC), згідно з якою держави – члени ЄС можуть відтермінувати на срок до 6 місяців подачу такої інформації:

• даних з автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки, бенефіціарами яких є податкові резиденти інших державі-членів ЄС;

• звіти по транскордонним схемами податкового планування.

Залежно від розвитку ситуації з пандемією, директива також надає Раді можливість продовжити період відстрочки один раз максимум на три додаткові місяці.

ПДВ для цифрових гігантів

Також прес-служба Ради Європи повідомляє, що посли країн-членів ЄС досягли попередньої угоди про перенесення на шість місяців застосування ПДВ до онлайн-компаній, податок почне нараховуватись з 1 липня 2021 року замість 1 січня 2021 року, як планувалося раніше.

Замовити дзвінок