На Джерсі ухвалили закон об LLC

Головна / Новини / На Джерсі ухвалили закон об LLC

11 вересня 2018 року парламент острова Джерсі ухвалив законопроект про компанії LLC (англ. Draft Limited Liability Companies (Jersey) Law 2018), який фактично створює новий для цієї юрисдикції вид юридичних осіб. Цим законом уряд розраховує посилити позиції острова як одного з провідних фінансових центрів світу.

Згідно з документом, компанія LLC є гібридної правовою формою організації бізнесу, в ній поєднуються ознаки приватної акціонерної компанії (LTD) і партнерства з обмеженою відповідальністю. Як у LTD, відповідальність учасників (власників) LLC обмежена внеском до статутного капіталу, але різниця з тією ж LTD в тому, що LLC акцій не випускає. Замість них учасники LLC отримують “сертифікати участі” (англ. Certificates of Ownership або Certificates of LLC Interest), в яких вказується розмір їх частки в компанії. Що ще відрізняє LLC від інших типів компаній – так це гнучкість в управлінні фірмою. Керувати її діяльністю можуть як учасники компанії, так і наймані менеджерами.

Але головна особливість LLC – вона не сплачує корпоративний податок, всі її доходи відразу стають власністю її учасників. Кожен учасник має включати свою частку доходів від діяльності компанії в свій сукупний річний дохід і платити з цієї частки податок на прибуток за законами країни своєї податкової резидентності. У цьому полягає схожість компанії LLC з партнерством з обмеженою відповідальністю.

Але є у LLC на Джерсі специфічні вимоги, наприклад – обов’язкова наявність секретаря, а також можливість її структурування у вигляді компанії з розділеними портфелями (англ. Protected Cell Company, скор. PCC).

Для вступу в силу, законопроект про компанії LLC має отримати т.зв. “Королівську санкцію” (англ. Royal Assent) – офіційне схвалення британським монархом, а також пройти реєстрацію в Королівському суді Джерсі (англ. Royal Court of Jersey). Завершення цих процедур очікується протягом 12-ти місяців.

Замовити дзвінок