Кайманові Острови включать в «чорний список» ЄС практично відразу після BREXITу

Головна / Новини / Кайманові Острови включать в «чорний список» ЄС практично відразу після BREXITу

Кайманові Острови доповнять «чорний список» податкових гаваней ЄС менш ніж через 2 тижні після остаточного юридичного виходу Великобританії з Європейського Союзу. Про це повідомляє Financial Times.

За інформацією видання, 27 міністрів фінансів країн Євросоюзу наступного тижня підпишуть рішення про внесення нової юрисдикції в список. Раніше Британія, як член ЄС, мала імунітет до потрапляння в «чорний список» юрисдикцій, які не співпрацюють у питаннях боротьби з ухиленнями від сплати податків. Цей імунітет поширювався і на її заморські території.

Крім того, в минулому році Єврокомісія визнала Великобританію і залежні юрисдикції «найбільшою в світі мережею податкових гаваней», де зберігається близько 506 мільярдів фунтів коштів, виведених з-під оподаткування в різних країнах. Також держави-члени ЄС вважають, що Кайманові острови не прийняли необхідне законодавство для відповідності вимогам Брюсселя в частині боротьби з ухиленнями від сплати податків.

Наразі, в «чорному списку» ЄС перебувають Фіджі, Оман, Самоа, Тринідад і Тобаго, Вануату, Американське Самоа, Гуам, Американські Віргінські Острови.

Замовити дзвінок