Час інвестувати: куди можна вкладати гроші, не виходячи з дому без надвкладень?

Головна / Новини / Час інвестувати: куди можна вкладати гроші, не виходячи з дому без надвкладень?

Чи потрібно бути мільйонером, аби інвестувати у цінні папери? Що для цього потрібно, крім грошей? Як відкрити рахунок для біржової торгівлі? Чи потрібна ліцензія трейдера? Як дізнаватись новини та актуальну інформацію про котирування? Ці та ще тисяча інших питань, пов’язаних з біржовою торгівлею, лякають потенційних інвесторів, та, на щастя, ми живемо в «цифровому столітті», коли для інвестування, навіть за кордон, не потрібно виходити з дому або мати великий капітал. В наш час є онлайн-майданчики для біржової торгівлі і один з них – платформа EXANTE.

Що таке EXANTE?

EXANTE – це торгова онлайн-платформа, що забезпечує прямий доступ до більш ніж 50 фінансових ринків по всьому світу, включаючи США, ЄС, країни Тихоокеанського регіону, Азії. Вона дозволяє працювати з різноманітними фінансовими інструментами з одного мультивалютного рахунку.

Як відкрити рахунок у EXANTE?

Платформа дозволяє відкривати рахунки як фізичним, так і юридичним особам. У першому випадку необхідно подати документи, що засвідчують особу та підтверджують адресу проживання. У другому – документи про реєстрацію компанії, статут, ліцензії (якщо є), документи на директорів та бенефіціарів, інше. Рахунок EXANTE можна відкрити віддалено, для цього не потрібно нікуди їхати.

Мінімальний депозит в системі та робочі валюти

Мінімальний депозит для індивідуального рахунку становить 10 000 EUR, для корпоративного – 50 000 EUR. Також можна вносити еквівалентну суму в USD, GBP, CHF, CZK, RUB або PLN. Верхньої межі для поповнення рахунку немає, як немає і фіксованих мінімальних або максимальних сум переказу.

Чим можна торгувати на платформі EXANTE?

Вибір інструментів, до яких отримують доступ користувачі платформи, досить великий: фонди, ETF, акції, ф’ючерси, опціони, облігації, валютні пари та дорогоцінні метали. Загалом у розпорядженні клієнтів платформи понад 300 тисяч інструментів, якими можна користуватися з одного рахунку.

Яким стандартам безпеки відповідає EXANTE і чи є ліцензія?

Як інвестиційна компанія, діяльність якої регулюється ЄС, EXANTE підпадає під дію директиви MiFID (директиви ЄС «Про ринки фінансових інструментів»). Для повного дотримання вимог директиви компанія EXANTE запровадила всі необхідні процедури, регламенти та документацію, а поділ клієнтських рахунків гарантує безпеку активів. Крім того, EXANTE має ліцензію на надання інвестиційних послуг, видану Комісією з цінних паперів та бірж Кіпру (CySEC) (ліцензія № 165/12).

На яких пристроях можна встановити платформу EXANTE?

Торгова платформа EXANTE працює на найпопулярніших операційних системах для мобільних та стаціонарних пристроїв: ios, mac, linux, android, windows. Незалежно від версії платформа включає наступний функціонал:

  • Рахунок
  • Торговельну активність
  • Ринкові дані у реальному часі (для демо-рахунку ці дані публікуються із затримкою у півгодини)
  • Огляд позицій
  • Заявки та історичні дані щодо них
  • Скринінг облігацій
  • Функцію “Швидка заявка”
  • Перекази між рахунками
  • Історію транзакцій

З чого краще розпочати знайомство із платформою?

Ми рекомендуємо почати з відкриття демо-рахунку, з чим допоможуть фахівці нашої компанії. Для отримання детальної інформації про відкриття рахунку звертайтесь за контактами, вказаними на цьому сайті.

Замовити дзвінок