Для клієнтів із країн СНД

Головна / Корисна інформація  / Для клієнтів із країн СНД

Це Вам буде цікаво, якщо:

  • Ви маєте нерезидентні компанії і для вас важлива конфіденційність володіння ними;
  • Ви прагнете захистити свій бізнес від будь-яких зазіхань;
  • У Вас багато конкурентів і партнерів, і зайва публічність Вам ні до чого.

А також:

  • Ви вже обслуговуєтеся у російських провайдерів, але знаєте, що «яйця потрібно зберігати в різних кошиках»;
  • Розумієте, що в Києві, консультація з роботи з іноземними компаніями буде конфіденційнішою, ніж в Москві.

Чому ми пропонуємо це Вам?

Міжнародна консалтингова група компаній “International Consulting Group” пропонує надійний і професійний сервіс для клієнтів з країн СНД в Україні.

Чому Україна?

  1. Конфіденційність. Це – неодмінна умова захищеності Ваших даних, їх недоступності для зовнішніх запитів від контролюючих органів інших держав.
  2. Зручне розташування. Україна – сусідня держава, яка гарантує безвізовий в’їзд для громадян СНД. До того ж, розвинене транспортне сполучення (авіа, ж/д), дозволяє опинитися в київському офісі міжнародної компанії ICG протягом порівняно невеликого проміжку часу від кількох годин до доби.
  3. Російськомовний сервіс. Ми говоримо з Вами однєю мовою – це не тільки можливість обговорення Ваших питань в будь-якому режимі (телефон, он-лайн, при особистій зустрічі), це – глибоке розуміння особливостей бізнесу в країнах СНД і досвід у вирішенні різних податкових завдань.

До того ж, у Вас є в можливість бізнес навчання на семінарах ICG – conference і особистої консультації у кращих експертів в сфері податкового планування.

“International Consulting Group” гарантує Вам якісний сервіс, повну конфіденційність і чесні ціни: ми працюємо без посередників !!!

Замовити дзвінок